У США запевнили Путіна, що їхні ПРО не страшні

Росія необґрунтовано боїться планів створення США системи протиракетної оборони, - заявляють у Сполучених Штатах.

Представники американської влади заявили про необґрунтованість нових побоювань Росії у зв'язку з планами створення США системи протиракетної оборони.

Це сталося після того, як прем'єр-міністр Росії Володимир Путін висловився за розвиток наступальних озброєнь як противаги планованої США системи ПРО в Європі.

Держдепартамент США виступив із заявою, в якій говориться, що питання створення американської системи ПРО і питання укладення нового договору між Москвою і Вашингтоном про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО) є абсолютно незалежними один від одного, і їх обговорення буде і далі вестися окремо.

Нагадаємо, Путін заявив, що Росії потрібно розвивати ударні наступальні системи, щоб протистояти американській ПРО.
Прем'єр відзначив, що Росія при цьому не буде розвивати систему ПРО, "як це роблять США". При цьому він додав, що "якщо ми не розвиваємо ПРО, то у нас створюється небезпека того, що, створивши над собою парасольку проти нашої наступальної системи, наші партнери можуть відчути себе в цілковитій безпеці".

На думку Путіна, це призведе до зростання агресивності і в реальній політиці, і в економіці. "Баланс порушиться", - додав прем'єр.

Говорячи про контакти з США з цих питань, глава російського уряду запропонував налагодити обмін інформацією: "нехай наші американські партнери надають нам всю інформацію щодо ПРО, а ми будемо передавати їм яку-небудь інформацію з наступальних озброєнь".

Путін також підтримав "певні правила щодо обмеження озброєнь". "Наявність таких правил краще, ніж їх відсутність", - сказав він. Повертаючись до питання системи ПРО, прем'єр висловив сумнів в її ефективності.

Читайте також:

Путін знайшов відповідь на американську ПРО

Польща візьме участь в альтернативній системі ПРО США

Німеччина створює альтернативу американській ПРО

Росія зацікавилася альтернативною системою ПРО США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: