Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США затримали чоловіка, який планував вбити, зґвалтувати та з'їсти маленьку дівчинку

З ним на контакт вийшов секретний агент поліції.

У штаті Техас, США, чоловік планував "спробувати некрофілію та канібалізм", вбивши маленьку дівчинку. 

Про це повідомляє видання KTRE9.

Зазначається, що 21-річний чоловік на ім'я Александер Натан Бартер опублікував повідомлення на "темному боці Мережі", шукаючи спільників у вбивстві, канібалізмі та некрофілії. Він залишив там засекречені адреси електронної пошти, аби йому могли написати ті, хто погодився б допомогти у задумі. 

Один із користувачів погодився "допомогти", запропонувавши як жертву свою малолітню доньку. Проте цим "спільником" виявився працівник поліції під прикриттям, який шукав злочинців у "темній Мережі".

Бартер розпитав про доньку, розповів, де проживає і заявив, що хотів би вбити дівчинку, зґвалтувати її тіло і з'їсти. Він спланував зустріч з начебто батьком і донькою, після якої жертву приведуть до готелю, де і відбудеться задумане. Чоловікові він сказав робити вигляд, що донька зникла.

Коли ж Бартер йшов на зустріч з секретним агентом поліції, він зустрівся з правоохоронцями. Він мав з собою пластиковий пакет і ніж, як і обіцяв. Згодом він був заарештованим і зізнався у спілкуванні з агентом.

Раніше повідомлялося, що у Росії в Ленінградській області затримали 12-річну дівчинку і 22-річного молодика через підозру у вбивстві людини та канібалізмі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції