У США затримали мексиканця, якого завербувала РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік вистежував американського урядовця.

У США затримали громадянина Мексики підозрюваного у "роботі" на РФ. Російський чиновник завербував науковця.

Про це 18 лютого повідомили в Мін`юсті США.

Мексиканського вченого та науковця Гектора Алехандро Кабрера Фуентеса  2019 року завербував російський чиновник (його ім'я не називають). 

За даними американського Мін'юсту, РФ доручила Фуентес орендувати в окрузі Маямі-Дейд нерухомість на чуже ім'я. Той пізніше прилітав до Москви два рази, де зустрічався з чиновником і отримав від нього завдання знайти автомобіль, який належить "представнику уряду США", і записати його реєстраційний номер.

Наступну зустріч з Фуентесом чиновник попередньо призначив на квітень-травень 2020 року.

Шпигун нібито знайшов потрібний автомобіль 14 лютого. Фуентес і його помічник привернули увагу охоронця будівлі, біля якого стояла машина. Коли охоронець підійшов до автомобіля Фуентеса, його спільник відійшов до автомобіля "джерела" і сфотографував номери.

Американські правоохоронці знайшли знімок при Фуентесі в аеропорту Маямі 16 лютого. Звідси він планував полетіти до Мехіко. Коли Фуентеса запитали про фотографії, він зізнався, що "операцію" йому доручив російський урядовець.

Раніше у США заявили, що два російські супутники переслідують американський розвідувальний апарат, що може призвести до "небезпечної ситуації в космосі".

Відео Російські шпигуни нишпорять коло узбережжя Ірландії - британські ЗМІ

За інформацією видання "Sunday Times", російські агенти цікавляться оптоволоконними кабелями, які проходять по дну Атлантичного океану і з’єднують британські острови зі США, Канадою та рештою Європи. Кабелі забезпечують високошвидкісний інтернет, а, отже, - якісну телекомунікацію, злагоджену роботу комп'ютерних систем та проведення фінансових операцій.  

Російські шпигуни нишпорять коло узбережжя Ірландії - британські ЗМІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції