У США заявили, що Росія відповість за кібератаку на штаб-квартиру ОЗХЗ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там підтримали висновки розслідування Великої Британії та Нідерландів.

Міністр оборони США Джим Меттіс заявив, що Росія має понести відповідальність за спробу кібератаки на штаб-квартиру Організації із заборони хімічної зброї.

Про це він заявив на зустрічі міністрів оборони країн НАТО у Брюселі, передає Independent.

Меттіс наголосив, що підтримує висновки розслідування Великої Британії та Нідерландів і вважає Москву винною у спробі кібератаки.

Раніше представники Нідерландів та Великої Британії повідомили про розкриття масштабної кібероперації офіцерів ГРУ Росії проти Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ), яку ті намагались здійснити у квітні 2018 року.

Зокрема, правоохоронні органи Нідерландів вислали з країни чотирьох громадян РФ, причетних до підготовки кібератаки на штаб-квартиру ОЗХЗ у Гаазі. Усі четверо мали дипломатичні паспорти, їх супроводжував дипломат. Серед росіян було троє кіберофіцерів. До штаб-квартири ОЗХЗ вони прибули на автомобілі із безліччю пристроїв для можливого зламу мережі.

Це відбулося в той час, коли ОЗХЗ займалась вивченням отрути, яку було виявлено у Солсбері після отруєння екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля, а також дослідженням хімічної атаки у сирійському місті Думі.

ВідеоУ британському уряді звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах

За світовими кібератаками стоїть російське ГРУ. У британському уряді прямо звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах. У британському урядовому центрі національної комп’ютерної безпеки вважають, що ГРУ стоїть, зокрема, за хакерським нападом на комітет демократичної партії США, кібератакою на київське метро та одеський аеропорт. 

У британському уряді звинуватили російських розвідників у гучних кібератаках в різних країнах

Залиште свій коментар

Вибір редакції