У США знайшли мертвим поліцейського, який стримував штурм Капітолія

У США знайшли мертвим поліцейського, який стримував штурм Капітолія

CNN

Він став третім офіцером-свідком штурму Капітолія, який скоїв самогубство.

У США офіцер поліції округу Колумбія Гюнтер Хашида, який реагував на заворушення у Капітолії 6 січня, наклав на себе руки.

Про це у понеділок, 2 серпня, із посиланням на Департамент поліції Вашингтона повідомляє CNN.

Зазначається, що силовика знайшли мертвим у четвер, 29 липня. "Ми сумуємо як Департамент, і наші думки та молитви з родиною та друзями офіцера Хашиди", - йдеться у повідомленні. 

Правоохоронець приєднався до столичного департаменту поліції у 2003 році. Водночас він став третім офіцером-свідком штурму Капітолія, який скоїв самогубство.

Раніше внаслідок суїциду також помер офіцер столичної поліції Джеффрі Сміт і офіцер поліції Капітолія США Говард Лібенгуд.

Нагадаємо, 6 січня на засіданні Конгресу США мали завершити офіційну процедуру підрахунку голосів виборців і оголосити Джо Байдена переможцем. Сотні прихильників чинного на той момент президента Дональда Трампа зібралися біля Капітолія, щоб висловити йому підтримку, і почали штурм будівлі. Конгрес тимчасово зупинив засідання.

Понад 550 учасників заворушень були заарештовані після нападу, внаслідок якого загинули п'ятеро людей, зокрема поліцейський.

27 липня у США четверо правоохоронців розповіли про напади з боку прихильників експрезидента Дональда Трампа, які 6 січня штурмували Капітолій. Один із офіцерів поліції Акіліно Гонелла зі сльозами поділився тим, що в момент заворушень побоювався бути розчавленим. "Ось як я помру", - думав він.

Новини світу: прихильника Трампа, який штурмував Капітолій, засудили до 8 місяців позбавлення волі

Новини світу: прихильника Трампа, який штурмував Капітолій, засудили до 8 місяців позбавлення волі
Наступна публікація