У США знову отримують білий порошок у листах

Десятки банків і держустанов США одержали листи із погрозами і білим порошком.

Майже півсотні банків і держустанов США в 11 штатах одержали листи, в яких виражається незадоволеність фінансовою політикою і міститься білий порошок.

Про це в середу повідомив офіційний представник ФБР Річард Колко. За його словами, велика частина листів містила підозрілий білий порошок, але субстанція не представляє небезпеки.

Листи з погрозами були розіслані в кінці минулого тижня, а перші одержувачі відкрили свої конверти в понеділок-вівторок.

Конверти з порошком отримали навіть Федеральна корпорація страхування депозитів і ще декілька федеральних агентств, що займаються наглядом за банківською системою. Декілька листів прийшли за адресою редакції The New York Times на Манхеттені.

Проте основний одержувач конвертів з порошком - офіси і філіали банку JPMorgan Chase. Погрози на адресу банку пояснювалися його колишньою діяльністю, відзначили у ФБР.

"Розсилка таких листів є серйозним злочином, навіть якщо містить несправжні погрози і правоохоронні органи продовжать працювати над тим, щоб виявити і заарештувати відповідальних за це", - йдеться в заяві прес-секретаря ФБР Річарда Колко, розміщеному на сайті відомства.

Поштова служба США оголосила також про винагороду у розмірі 100 тисяч доларів за інформацію, яка приведе до арешту осіб, причетних до розсилки листів. За свідченням ФБР, послання були розіслані, ймовірно, з одного джерела. Поштові марки указують на околиці міста Амарілло (штат Техас).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: