Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США знову заговорили про санкції проти європейських компаній, що співпрацюють з Іраном

"Це можливо. Все залежить від дій інших урядів", - сказав радник Трампа.

Через вихід США з угоди з Тегераном під санкціями можуть опинитися європейські компанії, які мають ділові відносини з Іраном.

Про це радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон заявив в ефірі телеканалу CNN.

На його думку, деякі європейські країни підтримають Сполучені Штати, незважаючи на їхню критику і незгоду з рішенням Трампа вийти з угоди з Іраном.

ВідеоСША запровадили нові санкції проти Ірану

У санкційний список потрапили три компанії та шестеро осіб, які пов’язані із Корпусом вартових Ісламської революції. Це гілка Збройних Сил Ірану, створена після революції 1979 року. В американському Мінфіні кажуть, що санкції спрямовані проти тих, фінансував злочинну діяльність корпусу.

США запровадили нові санкції проти Ірану

"Я думаю, європейці побачать, що в їхніх інтересах, в кінцевому рахунку, погодитися з цим", - уточнив він.

Болтон не виключив запровадження санкцій проти європейських компаній, які ведуть бізнес з Іраном.

"Це можливо. Все залежить від дій інших урядів", - резюмував він.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп у вівторок, 8 травня, оголосив про вихід своєї країни з ядерної угоди з Іраном. За його словами, Вашингтон відновить санкції проти Тегерану. Підписуючи меморандум про вихід з ядерної угоди, Трамп назвав Іран провідною державою-спонсором тероризму, а саму угоду - "недосконалою у своїй основі". 

Франція, Німеччина та Велика Британія шкодують через рішення президента США вийти з ядерної угоди з Іраном. Негативно сприйняли цю новину в ООН, Євросоюзі, та самому Ірані. Натомість Ізраїль повністю підтримує Трампа. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції