У США звільнили поліцейського, який дав безхатьку бутерброд з фекаліями

Колеги засудили поведінку офіцера.

Співробітник поліції американського Сан-Антоніо був звільнений після того, як внутрішнє розслідування довело, що він намагався дати безхатьку бутерброд з фекаліями.

Начальник поліції Вільям МакМанус сказав заявив, що вже колишній офіцер Метью Лакхьорст заслуговує на те, щоб бути звільненим, передає CBS.

"Це був бридкий і гидкий вчинок, який порушує наші головні принципи - ставитися до всіх зі співчуттям, справедливістю і повагою. Той факт, що його товариші по службі повідомили про його вчинок керівництву, показує, що цей тип поведінки у нас ніколи не буде допускатися", - сказав МакМанус.

Цей випадок стався ще у травні. Метью Лакхьорст, який п'ять років працював у поліції Сан-Антоніо, вихвалявся перед своїми колегами, що взяв фекалії, поклав їх на хліб і помістив у пінопластовий контейнер, який поклав поруч із сплячим безпритульним.

Інший офіцер поліції сказав Лакхьорсту, щоб той забрав контейнер, але неясно, чи він це зробив. Після того двоє поліцейських повідомили про вчинок Лакхьорста своєму керівництву. Влада намагалася знайти безхатька, щоб вибачитися, але не змогла.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: