У Ставрополі знешкодили дві бомби, які містили центнер вибухівки

Біля школи в російському Ставрополі заклали дві бомби, одну з яких замаскували під купу сміття. Потужність вибухових пристроїв становила 90 кг у тротиловому еквіваленті.

У Ставрополі на півдні Росії в четвер було знешкоджено два вибухові пристрої, які містили близько 90 кілограмів вибухівки.

Одна з бомб була закладена в автомобільному баку "Жигулів", які стояли поблизу школи. У машині виявили близько 60 кілограмів вибухонебезпечної суміші селітри й алюмінієвої пудри, батарейки "Крона", проводку й елементи автосигналізації.

Інша бомба була знайдена поруч зі сміттєвими баками, в 30-40 метрах від цієї машини. Це радіокерований саморобний вибуховий пристрій, що складався з автомобільного бензобака, наповненого сумішшю алюмінієвої пудри, селітри, шматками арматури і деталями автосигналізації.

Вочевидь, на думку фахівців, один вибуховий пристрій мав спрацювати, коли спрацює автомобільна сигналізація. А інший - коли після першого вибуху на місце прибудуть співробітники міліції.

"За попередньою оцінкою, даний саморобний вибуховий пристрій був готовий до застосування, його потужність становила близько 30 кілограмів у тротиловому еквіваленті. Наразі обидва вибухові пристрої знешкоджені, загроза вибуху ліквідована", - повідомили у Національному терористичному комітеті РФ.

У Ставрополі, особливо на муніципальних об'єктах освіти, охорони здоров'я і культури, а також у місцях масового перебування громадян, посилені заходи безпеки.

Читайте також:

В авто з трупом у Ставрополі знаходилося 10 кг тротилу

У Ставрополі біля школи знайшли заміноване авто з трупом

У Дагестані підірвали ОМОНівців: 17 постраждалих

Теракт у Ставрополі: кількість жертв зросла до семи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: