У Стокгольмі оголосили лауреатів "альтернативної Нобелівської премії"

У Швеції оголошено переможці щорічної премії "За гідний спосіб життя", яка вручається за роботу у галузях навколишнього середовища і подолання бідності.

У Стокгольмі оголошені лауреати щорічної премії "За гідний спосіб життя", відомої як "альтернативна Нобелівська премія".

Премія Right Livelihood присуджується міжнародним журі і парламентом Швеції з 1980 року за роботу у галузях навколишнього середовища і подолання бідності.

Премія була була заснована журналістом і філателістом Якобом фон Уікскулем, який продав свою колекцію рідкісних поштових марок і заснував на ці кошти фонд "допомоги у вирішенні нагальних світових проблем".

"Ця премія є важливою підтримкою для людей, яким вона призначена. Та міжнародна увага, яку привертає наша організація, може мати для них вирішальне значення", - впевнений засновник фонду Якоб фон Уікскуль.

У 2010 році премії Right Livelihood були удостоєні еколог з Нігерії Ннімм Бассей, бразильський активіст боротьби за порятунок лісів Амазонки єпископ Ервін Кройтлер, непальська громадська організація SAPPROS, яка бореться з убогістю в цій країні, і ізраїльське товариство "Лікарі за права людини", що здійснює гуманітарні місії в Ізраїлі та Палестині.

Кожен із лауреатів премії "За гідний спосіб життя" отримає по 68 тисяч доларів. При цьому, за правилами преміального фонду, грошова винагорода призначена не для особистих потреб лауреатів, а має бути спрямована на подальшу роботу у тій сфері діяльності, за яку вони отримали премію. Урочиста церемонія вручення нагород пройде 6 грудня в парламенті Швеції.

Читайте також:

Рабинович висуває Януковича на Нобелівську премію миру

Горбачов отримав премію за возз'єднання Німеччини

Україна опинилася на 150 місці в світовому рейтингу доброчинності

Путін, Мєдвєдєв і Ходорковський стали лауреатами однієї премії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: