Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У столиці Олімпіади норовірус косить лави охоронців олімпійських об'єктів

Понад 1,2 тис. охоронців було відсторонено від виконання обов'язків.

У південнокорейському місті Пхенчхан щонайменш 86 осіб госпіталізовано з ознаками Норовіруса, повідомляють західні ЗМІ з посиланням на дані Корейського центру з контролю і профілактики захворювань, пише "Інтерфакс".

Як зазначається, серед хворих переважно охоронці олімпійських об'єктів, співробітники поліції та персонал, зайнятий в харчовому виробництві.

Трохи раніше повідомлялося про те, що в неділю, 3 лютого, ознаки норовіруса були зафіксовані у 41 співробітника служби охорони об'єктів Олімпіади.

Ще понад 1,2 тис. охоронців було відсторонено від виконання обов'язків. Їх відправили на карантин та замінили військовослужбовцями.

Норовірус є інфекційною хворобою, яку також називають кишковою інфекцією. Найактивнішим він буває в осінньо-зимовий період. Вірус надзвичайно заразний та косить переважно дорослих людей. Основними його ознаками є блювота та діарея.

Нагадаємо, саме у Пхенчхані з 9 до 25 лютого відбудуться зимові Олімпійські ігри.

ВідеоУкраїна урочисто провела свою збірну на Олімпійські ігри до Південної Кореї

Україна урочисто провела свою збірну на зимові олімпійські ігри до Південної Кореї - змагання там розпочнуться вже за два тижні. Напередодні наші спортсмени отримали нову форму.

Україна урочисто провела свою збірну на Олімпійські ігри до Південної Кореї

Залиште свій коментар

Вибір редакції