Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ввечері у центрі Єревана запланований мітинг.

У Єревані поновилися акції протесту.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Як зазначається, лідер опозиції, депутат Нікол Пашинян закликав рівно о 12:00 поновити акції громадянської непокори.

Нині декілька сотень людей блокують рух у центрі столиці Вірменії.

Своєю чергою Пашинян збирається приєднатися до протестувальників о 17:00 на площі Франції, звідки попрямує до площі Республіки, де о 19:00 запланований мітинг.

Нагадаємо, у Єревані від 13 квітня тривали акції протесту проти призначення Саргсяна на пост прем'єр-міністра Вірменії. Незважаючи на багатотисячні протести, парламент Вірменії таки призначив Сержа Саргсяна. На тлі масових заворушень опозиційний лідер Нікол Пашинян оголосив початок "оксамитової революції"Вже 23 квітня прем'єр-міністр Саргсян подав у відставку

Нові заклики до протестів пролунали одразу після того, як зірвалася зустріч лідера опозиції Нікола Пашиняна з тимчасовим главою уряду Кареном Карапетяном. Останній пояснив, що перемовини не відбулися, оскільки опозиція захотіла їх проводити винятково на своїх умовах, та ще й до перемовин долучити сторонніх осіб. Після цього у Вірменії розпалася керівна коаліція, а лідер опозиції став кандидатом в прем'єри, міністри один за одним залишають уряд. 1 травня в Вірменії відбудуться вибори тимчасового виконувача обов'язків глави уряду. За Конституцією його обирає парламент протягом семи днів з подання прем’єром у відставку.

Напередодні, 28 квітня, провладна Республіканська партія, якою керує екс-прем'єр Серж Саргсян, відмовилась висувати нового кандидата на пост голови уряду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції