У столицю Мадагаскару ввели танки

Частина військ сил безпеки ввели танки у місто, щоб "встановити лад в країні".

У столицю Мадагаскару місто Антананаріву загони, що відкололися від традиційно нейтральних сил безпеки, ввели танки.

Вони стверджують, що мають намір встановити лад в країні, що знаходиться на межі громадянської війни через політичне протистояння президента Марка Раволоманани і лідера опозиції Андрі Ражуєліни.

Президент країни вже закликав народ надати протидію бунтівним військам. Тим часом військові стверджують, що вони не підкоряються головному опозиціонерові Ражуєліні і не приймають від нього наказів. Вони заявили, що мають намір чинити опір будь-яким найманцям, яких президент країни може викликати собі на підтримку, щоб утриматися при владі.

Представник військових, полковник Ноель Ракотонандраса заявив, що танки були введені вночі, і знаходяться не на вулицях, а в секретному місці. Він спростував чутки про те, що танки розташовані в президентського палацу, щоб атакувати його.

10 березня начальник штабу збройних сил Мадагаскару Едмонд Разолофомахандрі пред'явив ультиматум уряду, зажадавши припинення політичної кризи в країні. Якщо вимогу не виконають протягом 72 годин, він обіцяв, що армія візьме владу в свої руки. Проте, на наступній день Разолофомахандрі звільнили, а його наступник відкликав ультиматум.

Нагадаємо, на початку 2009 року Андрі Ражуєліна заявив, що президент країни став диктатором, і зробив спробу державного перевороту, оголосивши себе главою держави. Прибічники Ражуєліни вийшли на вулиці, проте розганяли армією і поліцією. У сутичках загинули 135 людей.

Читайте також:

На Мадагаскарі розстріляли опозицію. 25 загиблих

Уряд Мадагаскару звільнив мера столиці, що оголосив себе главою держави

Мер столиці Мадагаскару оголосив себе президентом

Безлади на Мадагаскарі: загинули 68 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: