У Страсбурзі заарештували 300 противників НАТО

Французька поліція очікує на масові акції протесту та демонстрації. Для забезпечення порядку задіяно 25 тисяч правоохоронців.

Перед відкриттям ювілейного саміту НАТО 3 квітня, французька поліція заарештувала у Страсбурзі 300 людей.

Арешти проводилися після зіткнень демонстрантів із співробітниками органів правопорядку, які почалися напередодні. Поліції також довелося застосовувати проти 2 тисяч демонстрантів сльозогінний газ.

2 квітня антиглобалісти пройшли центром Страсбурга. Дорогою вони підпалювали сміттєві баки і громили автобусні зупинки. Потім поліції вдалося відтіснити демонстрантів назад до їхнього табору, розташованого на околиці міста. За даними AFP, в зіткненнях постраждав німецький фотограф агентства DPP.

У Франції безпеку на саміті забезпечують 25 тисяч поліцейських. Поліція побоюється, що в місті можливі нові акції протесту за участю десятків тисяч людей, які протестують проти діяльності альянсу.

Нагадаємо, численні акції протесту днями пройшли у Лондоні, де проходила зустріч лідерів країн "Великої двадцятки". Антиглобалісти розгромили Королівський банк Шотландії.

Тоді в ході масових маніфестацій, що супроводжувалися запеклими сутичками з правоохоронцями, одна людина загинула, семеро постраждали. Було затримано 122 демонстранти, зокрема, за мародерство, підпали, блокування доріг, наявність наркотиків.

Читайте також:

НАТО виповнюється 60 років

Поліція Страстбурга розігнала противників НАТО сльозогінним газом

Під час протестів у Лондоні загинув мітингувальник

Саміт G-20 намагалися зірвати анархісти з іграшковими пістолетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: