У страшній пожежі в Кемерові загинула 41 дитина - родичі жертв

Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У страшній пожежі в Кемерові загинула 41 дитина - родичі жертв

Фото: Reuters

За даними ініціативної групи, деякі тіла лежать у коробках.

Під час пожежі в торговельному центрі "Зимова вишня" у російському місті Кемерово загинули близько 20 дорослих, решта є неповнолітніми.

Про це повідомив один із членів ініціативної групи на мітингу в центрі Кемерова, пише "Інтерфакс".

"Ми оглянули тіла, якщо судити за розмірами, то там близько 20 дорослих, решта дітей. Тіла не ховали - ми оглянули кожен кабінет, підвал, горище, гаражі. Деякі тіла просто в коробках", - сказав він.

За словами чоловіка, відповідні списки вивішені в штабі, створеному родичами, загалом у них 64 прізвища загиблих, з яких 41 - неповнолітній.

Водночас активісти спростували поширену у ЗМІ інформацію, що нібито тіла ховають на місцевому холодокомбінаті.

"Була інформація, що трупи повезли на холодокомбінат, але нічого крім продуктів там немає. Ми подивилися всі фури, не дали виїхати жодній машині. Якщо зникли сто трупів, то де люди, які їх шукають?" - наголосив він.

У Кемерові оголосили триденну жалобу через пожежу в ТРЦ

У Кемерові оголосили триденну жалобу через пожежу в ТРЦ

Нагадаємо, 25 березня в центрі російського міста Кемерово загорівся торговельно-розважальний центр "Зимова вишня". Віце-губернатор області Володимир Чернов розповів, що пожежа спалахнула в дитячій батутній кімнаті, куди хтось із дітей приніс запальничку. В будівлі впали два з трьох кінозалів - вони провалилися з четвертого на третій поверх. Слідчі виявили серйозні порушення: пожежні виходи були заблоковані, а співробітник приватного охоронного підприємства після отримання сигналу про пожежу відключив систему оповіщення. За останніми даними, загинули 64 людини

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
22к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація