У стрілка з Каліфорнійського університету знайшли список жертв

Вбивця покінчив із собою.

У чоловіка,який влаштував у середу стрілянину в Каліфорнійському університеті Лос-Анджелеса, знайшли вдома список жертв, який привів слідчих до місця ще одного вбивства, де було виявлено тіло жінки.

Ім'я стрілка - Майнак Саркар, житель Міннесоти. Саркар спеціально приїхав в університет зі зброєю, перед цим склавши список жертв, в якому значився вбитий ним професор Вільям Клаг.

Також у списку було ім'я жінки, яка жила в Міннесоті неподалік від будинку Саркара. Приїхавши за її адресою, поліцейські виявили жінку мертвою. У списку Саркара значилося ім'я ще одного викладача університету, якого він вбити не встиг. Застреливши Вільяма Клага, Саркар наклав на себе руки.

У списку на сайті університету Саркар значиться як один з членів дослідницької групи з біомеханіки, якою керував вбитий ним Клаг. Мотив вбивці може бути пов'язаний з тим, що він вважав, ніби Клаг викрав його інтелектуальну власність - комп'ютерний код, який потім використовував у своїй розробці.

Також Саркар міг страждати від психічного розладу.

У середу на території факультету інженерії та прикладних наук Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі відбулася стрілянина. Прибувши до місця події поліція виявила два тіла - професора Клага і самого стрільця. Більше на території університету ніхто не постраждав.

ВідеоВ американському місті Х'юстон двоє невідомих відкрили вогонь по перехожих і поліції

Раніше Лос-Анжелес фактично завмер, жителям одного з найбільших мегаполісів США прийшло повідомлення про так звану тактичної небезпеки: їх просили не виходити з будинків, навіть якщо вони розташовані далеко від університету. Поліція вважала погоню по місту за злочинцем цілком вірогідною.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: