У Москві затримали 1200 потенційніх учасніків заворушень

У столиці Росії, з метою припинення непогоджених акцій, міліція затримала більше тисячі людей.

Більше тисячі людей було затримано в Москві в суботу, 18 грудня, з метою припинення непогоджених акцій, повідомило джерело в правоохоронних органах.

"У Москві з 9:00 до 21:00 міліціонери з метою припинення можливого проведення непогоджених акцій та недопущення порушення громадського порядку та безпеки на площі Європи, Манежній площі, на територіях ВВЦ, телецентру"Останкіно" і Московського метрополітену затримали і доставили до територіальних ОВС 1192 людини", — сказало джерело.

За його словами, у затриманих були вилучені два службові пістолета, 11 одиниць травматичної зброї, два пневматичних пістолети, 21 ніж, фаєр і димова шашка.

У суботу, 18 грудня, в різних районах Москви націоналістично налаштована молодь, а також групи вихідців з Кавказу спробували провести несанкціоновані акції, які були присічені співробітниками правоохоронних органів.

Як повідомив начальник управління інформації і громадських зв'язків столичного ГУВС Віктор Бірюков, група молоді, що брала участь у санкціонованому пікеті в районі "Останкіно", спробувала організувати несанкціонований хід з використанням фаєрів, частина молоді викрикувала різні гасла.

"Групу було блоковано, практично всі учасники були затримані і доставлені у відділення внутрішніх справ. Значну частину затриманих склали дівчатка і хлопчики, учні 8, 9, 10 класів. В ОВС запрошені батьки та опікуни, яким буде передано затриманих підлітків", — сказав Бірюков.

На території Московської області понад 800 осіб були затримані в рамках проведення профілактичних заходів.

"У рамках проведення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення порушення громадського порядку та безпеки, співробітниками правоохоронних органів в управління і відділи внутрішніх справ було доставлено 808 осіб", — повідомив начальник управління інформації ГУВС Московської області Євген Гільдеєв.

За його словами, у затриманих були виявлені предмети, які могли б бути використані для нанесення шкоди здоров'ю.

Нагадаємо, що в суботу, в Москві через чутки про можливі акції націоналістів було посилено заходи з охорони громадського порядку.

Тиждень тому, 11 грудня, на Манежній площі відбулася несанкціонована акція націоналістів і радикально налаштованих футбольних фанатів, яка переросла в погроми. 15 грудня міліція в очікуванні нових безладів також несла службу у посиленому режимі. Тоді масових зіткнень вдалося уникнути, затримані були близько 1200 людей.

Читайте також:

ОМОН жорстко розігнав натовп націоналістів біля "Останкіно"

Путін висловився щодо ксенофобії в Росії: потрібно "воювати з радикалами"

Футбольні фанати пригрозили новими акціями: попередні "здадуться дрібницею"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: