Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Судані під час антипрезидентських протестів загинули щонайменше п'ятеро людей

Правоохоронці застосовують водомети та сльозогінний газ.

Протести за відставку президента в Судані переросли у сутички. Тамтешні ЗМІ повідомляють про щонайменше п'ятьох загиблих і десятки поранених, йдеться у ТСН.12:00.

Масові акції проходять у центральних містах. Правоохоронці застосовують проти натовпу сльозогінний газ та водомети. Десятки тисяч активістів попри страх за своє життя вимагають звільнення нинішнього президента Омара Аль-Башира.

75-річний політик при  владі з 1989 року і його звинувачують у геноциді населення та військових злочинах. Ордер на його арешт вже навіть видали у Міжнародному кримінальному суді.

ВідеоТисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Тамтешні ЗМІ повідомляють про щонайменше 5 загиблих і десятки поранених. Масові акції проходять у центральних містах. Правоохоронці застосовують проти натовпу сльозогінний газ та водомети. Десятки тисяч активістів попри страх за своє життя вимагають звільнення нинішнього президента Омара Аль-Башира.

Тисячі людей у Судані вимагають відставки президента Омара аль-Башира

Нагадаємо, наприкінці березня у столиці Судану Хартумі загорілася історична будівля президентського палацу, причиною стали проблеми з електрикою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції