У сутичках на кордоні між Таджикистаном і Киргизстаном загинула людина, ще п'ятеро постраждали

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загиблим виявився 52-річний вчитель.

На кордоні між Таджикистаном і Киргизстаном спалахнули сутички, внаслідок яких загинула одна людина і постраждали п'ятеро.

Про це повідомляє Радіо Свободи.

Киргизстанські прикордонники розповіли, що у сутичках брали участь жителі таджикистанського села Ворух і киргизстанського села Ак-Сай. Насильство спалахнуло після після того, як жителі Воруху вивісили свої національні прапори на непозначеній території. В хід пішло каміння, також почалася стрілянина.

Загиблим виявився 52-річний вчитель з таджикистанського села, серед поранених – міліціонер. 

Ворух – таджикистанський ексклав, який розташовується на території Киргизстану. Навпроти нього через річку лежить село Ак-Сай. Конфлікти на кордоні між двома країнами виникають час від часу через невизначеність лінії межі. 

Наразі делімітовані і демарковані лише 504 із 976 кілометрів кордону між Таджикистаном і Киргизстаном. На території Киргизстану розташовані два таджикистанських і чотири узбекистанських ексклави.

Нагадаємо, у Киргизстані жителі села Жапалак на місцевому зібранні проголосували за те, щоб встановити в себе "сухий закон". До такого кроку удалися після того, як п'яний чоловік убив свою дружину. Місцевий імам закликав земляків більше не пити. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції