У сутичках в секторі Газа загинув палестинець, постраждали 395 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цифри наводять представники палестинської адміністрації.

Унаслідок зіткнень палестинців з ізраїльськими військовими на кордоні сектору Газа загинув неповнолітній учасник акції протесту. Про це заявила представник медичної служби на палестинській території Вафа Яги.

Керівник місцевої медичної адміністрації Ашраф аль-Кідр повідомив, що в сутичках дістали травми 395 осіб. "Неповнолітній палестинець загинув на сході міста Рафах і 395 палестинців отримали різні поранення на східних кордонах сектора Газа", - сказав аль-Кідр.

Раніше в адміністрації президента США Дональда Трампа запропонували керівництву Палестини утворити конфедерацію з Йорданією. Про це розповів лідер Палестини Махмуд Аббас 2 вересня під час зустрічі з опозиційними депутатами ізраїльського парламенту. За його словами, незважаючи на погіршення стосунків через визнання Трампом Єрусалима столицею Ізраїлю та відкриття там посольства США, контакти між палестинськими та американськими спецслужбами все одно існують.

ВідеоВідкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

Увесь світ стежить за подіями в Секторі Гази. Це найкривавіші дні в історії регіону за останні чотири роки. Заворушення розпочалися у відповідь на відкриття американського посольства в Єрусалимі і погрожують перерости в повномасштабний конфлікт.

Відкриття посольства США в Єрусалимі призвело до кривавих протистоянь палестинців та ізраїльтян

Залиште свій коментар

Вибір редакції