У світі близько 12 мільйонів людей без громадянства

За даними ООН, особи без громадянства є в будь-якому куточку землі і в будь-якій країні світу. Загалом їх близько 12 мільйонів.

Експерти ООН зазначили, що у світі нараховуються близько 12 мільйонів апатрідів - осіб без громадянства.

Основи захисту осіб без громадянства закріплені в Конвенції про статус апатрідів 1954 року та Конвенції про скорочення безгромадянства 1961 року. Однак Конвенцію 1954 року ратифікували 65 держав, а Конвенцію 1961 року - 37.

ООН закликало всі країни, які ще не зробили цього, приєднатися до цих важливих міжнародних документів, спрямованих на захист осіб без громадянства.

За даними організації, сьогодні в світі налічується приблизно 12 мільйонів осіб, - чисельність населення середньої країни - які не є громадянами чи підданими жодної держави. Ці люди позбавлені багатьох прав і привілеїв. При цьому особи без громадянства є в будь-якому куточку землі і в будь-якій країні світу.

Експерти вважають, що безгромадянство - прихована проблема, пов'язана з позбавленням права людини. Про цей феномен мало говорять і мало пишуть. Стаття 15 Загальної декларації прав людини проголошує, що кожна людина має право на громадянство, і ніхто не може бути безпідставно позбавлений його.

Раніше експерти ООН виявили 22 країни світу, які переживають затяжну продовольчу кризу.

Читайте також:

За сім років громадянство США отримали більше 260 тисяч китайців

Чорногорія пропонує громадянство в обмін на інвестиції

У Франції позбавлятимуть громадянства за багатоженство

У США хочуть скасувати громадянство за правом народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: