У світі кількість загиблих від коронавірусу перевищила три тисячі людей

Covid-19 діагностували вже у понад 88,9 тисячі пацієнтів.

Станом на ранок понеділка, 2-го березня, у світі на новий коронавірус Covid-19 заразилися понад 88,9 тисяч людей.

Недуга забрала 3044 життя. Водночас, побороти хворобу змогли понад 44,8 тисячі пацієнтів, повідомляє South China Morning Post.

Найбільшу кількість випадків коронавірусу підтвердили на території материкового Китаю: понад 80 тисяч пацієнтів та 2912 загиблих від недуги. Так, за останню добу країна повідомила про 202 нових інфікованих (це найменша кількість від 22-го січня) та 42 летальні випадки. Від початку спалаху з медзакладів Китаю виписали понад 44,4 тисячі вилікуваних людей. 

Заступник голови Держкомітету охорони здоров'я КНР Цзен Ісінь заявив, що кількість нових та летальних випадків зменшується: "Епідемія ефективно стримується. Для Уханя бій перебуває на вирішальній стадії".

Як повідомлялося, у Південній Кореї через коронавірус померли 22 людини, хворих вже 4212 осіб, а у Франції коронавірус підхопили 130 людей. Через інфекцію закрили Лувр. Тим часом в Ірані від Covid-19 загинули понад 50 пацієнтів. Перші випадки смерті від коронавірусу зафіксували також в Австралії та Таїланді.

Плейлист 166 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів