У світі на коронавірус захворіли понад 82 тисячі людей. Недуга забрала 2 801 життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Такі показники спостерігають у світі станом на ранок 27 лютого.

Від початку спалаху інфекції у світі на новий коронавірус Covid-19 захворіли понад 82 тисячі людей. Недуга забрала 2,801 життя. 

Водночас, від хвороби вилікувалися понад 32,7 тисячі пацієнтів, повідомляє South China Morning Post.

Найбільша кількість хворих залишається на території материкового Китаю. Тут нараховують понад 78,4 тисячі інфікованих коронавірусом. У країні недуга забрала вже 2 744 життя. 

Другою за кількістю заражених коронавірусом є Південна Корея, де нині спостерігають різкий спалах коронавірусу. На Covid-19 у країні захворіли 1 595 людей, 13 пацієнтів загинули.

Також значна кількість заражених серед пасажирів круїзного лайнера Diamond Princess, де на коронавірус захворіла 691 людина. Четверо пасажирів загинули.

Нещодавно інфекція спалахнула в Італії. На території країни коронавірус підтвердили у 374 пацієнтів, серед яких 26-річна українка, та 12 смертей від недуги.

Значну кількість інфікованих зафіксували у Японії (171 хворий та троє загиблих, за винятком пасажирів Diamond Princess) та в Ірані (139 хворих та 19 загиблих).

Окрім того, нову інфекцію зареєстрували у Сингапурі (93 хворих), Гонконгу (91 хворий та двоє загиблих), США (60 хворих), Таїланді (40 хворих), Бахрейні (33 хворих), на Тайвані (31 хворий та один загиблий), в Австралії (23 хворих), у Малайзії (22 хворих), у Франції, Німеччині та Кувейті (по 18 хворих та двоє загиблих на території Франції), у В'єтнамі (16 хворих), в ОАЕ та Британії (по 13 хворих), у Макао та Канаді (по 10 хворих), в Іспанії (8 хворих), в Іраку (5 хворих), на Філіппінах, в Індії та Хорватії (по троє хворих), в Австрії, Фінляндії, Ізраїлі, Омані, Пакистані, Росії та Швеції (по 2 хворих), а також по одному випадку в Афганістані, Бельгії, Алжирі, Бразилії, Грузії, Камбоджі, Єгипті, Греції, Непалі, Лівані, Північній Македонії, Норвегії, Румунії, Швейцарії та на Шрі-Ланці. 

Плейлист 136 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції