Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У світі налічується 71 мільйон біженців. Це рекорд за всю історію

Дві третини біженців припадає на вихідців з п'яти країн.

Кількість біженців у світі досягла майже 71 мільйон осіб і це рекорд за всю історію людства.

Ці люди покинули свої рідні місця через війни, переслідуваня та інші загрози, мовиться в доповіді Верховного комісара ООН з прав біженців.

26 мільйонів біженців залишили свої країни, 41 мільйон людей переїхав в інше місце в межах однієї держави, ще 3,5 мільйона осіб подали прохання про притулок, передає Meduza.

Дві третини біженців припадає на вихідців з п'яти країн — Сирії, Афганістану, Південного Судану, М'янми і Сомалі.

Найбільше біженців у світі (3,7 мільйона) прийняла на своїй території Туреччина.

За кілька останніх років в країни-члени ЄС прибули сотні тисяч біженців, які тікають від військових дій, бідності і недотримання загальних прав і свобод людини. Проблема їхнього утримання фактично розколює Європейський союз зсередини на тих, хто погоджується приймати мігрантів, і на тих, хто це робити категорично відмовляється.

Найулюбленіший мігрантами спосіб втечі – це саморобні плавальні засоби, а також різними шляхами в кораблях Середземного моря. Проте через перевантаження іноді ці кошти не витримують, і мрії біженців про "краще життя" розбиваються об морське дно. Тільки за останній рік до ЄС не дісталися 1642 мігранти, тоді як понад 82 тисячі успішно перетнули кордони країн Європейського союзу.

Кількість мігрантів, які прибули до ЄС у 2018 році
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції