Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У світі понад 41 млн дітей до п`яти років страждають на ожиріння – ВООЗ

Проблема набуває усе більш масштабний характер.

У світі на ожиріння страждають понад 41 млн дітей до п`яти років. Про це йдеться у нових рекомендаціях щодо боротьби з дитячим ожирінням, випущених Всесвітньою організацією охорони здоров`я (ВООЗ), пише УНІАН.

Проблема набуває усе більш масштабний характер. Діти, які страждають на ожиріння, перебувають у групі ризику щодо розвитку різних важких захворювань, у тому числі діабету і хвороб серця.

За інформацією ВООЗ, епідемія дитячого ожиріння розростається насамперед у країнах з малим і середнім рівнем доходу. Звучить парадоксально, але зайва вага може спостерігатися на тлі нестачі харчування. Фахівці називають це «подвійним наслідком недоїдання». Трохи більше, ніж за два десятиліття на Африканському континенті кількість дітей з надлишковою вагою або ожирінням збільшилася з 4 до 10 мільйонів.

«Досі медикам пропонувалося виявляти випадки відставання у рості або виснаження. Тепер ми рекомендуємо їм вимірювати зріст і вагу, щоб не пропустити ожиріння», – заявив представник ВООЗ Франческо Бранка.

Щоб попередити появу надмірної ваги, фахівці радять дотримуватися здорового раціону харчування і адекватної фізичної активності.

Нагадаємо, у Британії зменшать розміри бургерів та піци: дітей рятуватимуть від ожиріння. Також у цих продуктах зменшать вміст жирів та солі. 

ВідеоУ Великій Британії зменшаться порції їжі з фастфудів

Залиште свій коментар

Вибір редакції