У світі вирують пожежі: палає в Італії, Греції, Алжирі та Каліфорнії

У світі вирують пожежі: палає в Італії, Греції, Алжирі та Каліфорнії

Фото: Associated Press

Вогонь охопив тисячі гектарів територій.

У вогні опинився південь Італії: напередодні в Калабрії загинув 76-річний чоловік.

Про це розповіли у ТСН.Ранок 12 серпня. 

Місцевого мешканця на смерть причавило дахом власного охопленого вогем будинку. Слід зауважити, що південь Європи накрив антициклон Люцифер - це хмара розпеченого повітря з Сахари. В Італії температура вже піднялась вище 48 градусів. За словами синоптиків, це найвищий показник за увесь час спостережнь.

Не вщухає вогняна стихія у Греції. На острові Евбея полум’ям охоплена площа понад дві тисячі квадратних кілометрів – це найбільша пожежа в історії Греції.

Тим часом в Алжирі кількість жертв лісових пожеж збільшилась до 65. Десятки людей з опіками і задухою опинилися у лікарнях.

Понад 200 тисяч гектарів лісу у вогні в Каліфорнії, де не можуть приборкати "Діксі", - пожежу, що може виявитись найбільш руйнівною в історії штату. Полум’я уже знищило тисячу будівель. Кілька містечок перетворились на згарища. Рекомендацію негайно евакуюватись отримали 12 тисяч каліфорнійців. Деякі райони заблоковані стіною вогню. Тамтешні рятувальники кажуть: не бачили такого останні років 30.

Новини світу: в Каліфорнії не можуть приборкати пожежу "Діксі"

Новини світу: в Каліфорнії не можуть приборкати пожежу "Діксі"

Як повідомлялося, 9 серпня ООН оприлюднила перший від 2013 року звіт Міжурядової групи експертів, які стверджують, що до нагрівання атмосфери, океанів і суходолу призвела саме людська діяльність. Масштабні повені в Німеччині та Азії, катастрофічні лісові пожежі в Туреччині, Греції, США та багатьох країнах Європи – все це прямі наслідки змін клімату. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація