У Таджикистані стався землетрус магнітудою 6,1

На східному Памірі стався землетрус магнітудою 6,1. Сильні підземні поштовхи відчули мешканці Душанбе, а також міст Хорог і Хаїт. Даних про жертв немає.

У Таджикистані рано вранці 24 січня (о 4:45 за київським часом) стався землетрус магнітудою 6,1.

Епіцентр землетрусу знаходився на східному Памірі, у 106 кілометрах на північний захід від міста Каракуль, розташованого біля кордону з КНР. Даних про жертви і руйнування, викликані землетрусом, поки не надходило.

Підземні поштовхи відчули мешканці столиці Душанбе, а також памірських міста Хорог і райцентру Хаїт на сході республіки.

За даними сейсмічної станції в Душанбе, сила землетрусу в епіцентрі становила 6 балів, а в Душанбе - 3 бали за шкалою Мєдвєдєва-Шпонхоєра-Карніка (MSK-64).

Щорічно таджицькі сейсмологи реєструють до двох тисяч незначних підземних поштовхів. 2 січня 2011 в Таджикистані стався землетрус магнітудою 5,3, епіцентр якого знаходився в 80 кілометрах на північ від міста Хорог.

Внаслідок землетрусу ніхто не постраждав, проте були пошкоджені декілька десятків будинків, більше 600 людей залишилися без даху над головою. Матеріальний збиток від того землетрусу влада Таджикистану оцінила в 1,5 мільйона доларів.

Читайте також:

Таджикистан віддав частину території Китаю

На Кавказі, в Туреччині, Киргизії і КНР сталися потужні землетруси

Ельба вийшла з берегів і затопила прибережні міста

Над Землею спалахне "друге Сонце"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: