Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таджикистані вбили рідних колишнього командира "ОМОНу", який став ісламським терористом

Халімов долучився до лав "Ісламської держави".

5 липня у Таджикистані силовики вбили чотирьох близьких родичів екс-командувача "ОМОН"  МВС Гулмурода Халімова під час спроби чинити опір правоохоронцям. Про це повідомляє РИА "Новости".

"У зіткненні з таджицькою міліцією, яке нещодавно трапилося в ніч на середу на території кишлаку Ібрат Восейського району Хатлонської області, вбиті два брати і два племінники, екс-командира "ОМОН" МВС країни Гулмурода Халімова, який втік в бойові структури "ІД" ", - сказав співрозмовник агентства.

Також під час операції постраждав один правоохоронець – його поранив ножем старший брат Халімова.  Рідних екс-силовика підозрюють у зв'язках з терористичними угрупованнями "Ісламська держава" і "Талібан".

Колишній командувач "ОМОНу" 2015 року приєднався до "Ісламської держави". Слідство встановило, що він підтримував постійний зв'язок з батьком, і через Москву він мав намір далі перебратися до нього до Сирії. У квітні британська газета "Times" повідомила, Халімов був убитий в Іраку в результаті авіаудару. Офіційно його загибель не підтверджена.

Залиште свій коментар

Вибір редакції