У Тайвані зсув поховав заживо 390 людей

Через зсув у Тайвані загинули всі мешканці одного з сіл. Рятувальникам не вистачає техніки, щоб надати допомогу тим, хто вижив. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Більше 390 чоловік виявилися похоронені живцем в одному з сіл острова Тайвань в результаті зсуву, викликаного тайфуном "Моракот".

Офіційно встановлено, що через повінь загинули 117 жителів країни, але президент Тайваню Ма Інцзю виразив побоювання, що жертв може виявитися більше 500.

Тайфун викликав наймогутнішу на острові повінь за останні 50 років. Сотні людей через воду, що піднялася, і обвали, залишаються відрізані від зовнішнього світу. Розмиті дороги, знищені мости і будинки, що стояли близько до річок.

У селі Сяолінь гігантський зсув накрив практично всі будинки. Проте, сотні жителів були знайдені живими і вивезені в безпечне місце. Всього з потерпілих районів евакуйовані майже 14 тис. людей.

Тайваньська влада звернулися по допомогу до міжнародного співтовариства. За їх словами, вже відгукнулися Європейський Союз і США. Для порятунку людей потрібна дуже специфічна техніка - важкі вантажні вертольоти, здатні доставити в потерпілі райони бульдозери і інше устаткування. Через руйнування доріг перекинути техніку в гірські райони іншим способом неможливо.

Вертольоти скидають продукти для тих, хто там залишився, проте дощі, що продовжуються, затрудняють роботу. Солдати намагаються дістатися до важкодоступних місць на вертольотах і пішки. Всього в рятувальній операції беруть участь 20 тис. військовослужбовців.

Тайфун "Моракот" обрушився на Тайвань в минулі вихідні. За два дні на острові випало як мінімум два метри опадів, що заподіяло збиток на суму понад 225 млн доларів.

Десятки тисяч людей залишилися без води і електрики.
Тайфун також пройшовся по континентальному Китаю. Там з прибережних районів були евакуйовані близько 1,4 млн жителів, восьми чоловік загинули від повеней, було зруйновано до 10 тис. будинків.

Читайте також:

Тайфун "Моракот" наступає на Азію

В очікуванні тайфуну "Моракот" евакуювали мільйон китайців

У Тайвані знайшли 700 зниклих безвісти людей

На Тайвані 400 людей вважаються зниклими безвісти після зсуву ґрунту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: