У Талібана новий ультиматум

Рух Талібан запропонував відпустити двох південнокорейських заручниць в обмін на ув'язнених афганських жінок.

Корейська газета з зображенням заручників у Афганістані
news.yahoo.com
Афганський уряд відмовляється виконати вимогу про звільнення ув’язнених бойовиків.
Рух Талібан запропонував відпустити двох південнокорейських заручниць в обмін на звільнення такої ж кількості жінок із в’язниць Афганістану, повідомляє у вівторок агентство Ренхап із посиланням на представника Талібан Карі Юсуфа Ахмаді.

"Ми не знаємо точно, скільки жінок із руху Талібан знаходяться в ув’язненні, але якщо (Кабул) відпустить їх, ми відпустимо стільки ж жінок-заручниць", - заявив він в інтерв’ю агентству.

Карі Юсуф Ахмаді завірив, що жінки, які знаходяться у в’язниці, є просто співчуваючими руху Талібан і були засуджені за те, що надавали їжу та дах бойовикам руху.

Бойовики 19 липня зупинили в афганській провінції Газні автобус, що прямував із Кандагара до Кабула, і захопили в заручники 23 громадяни Південної Кореї, які знаходилися в Афганістані з гуманітарною місією.

Таліби вже стратили двох південнокорейських заручників і заявили, що вб’ють інших, якщо їхні вимоги про виведення з Афганістану південнокорейського військового контингенту та звільнення соратників не будуть виконані.

Афганський уряд, у свою чергу, відмовляється виконати вимогу про звільнення ув’язнених бойовиків, вважаючи, що це лише спровокує викрадання людей, і вимагає в ім’я ісламських цінностей і афганських традицій звільнення 16 південнокорейських жінок.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: