У Таїланді будуть змішувати вакцини: навіщо і кому вводитимуть комбінацію препаратів

У Таїланді будуть змішувати вакцини: навіщо і кому вводитимуть комбінацію препаратів

Associated Press

Змішуючи ліки, країна планує посилити противірусний захист від коронавірусу.

У Таїланді дозволили змішувати вакцини від коронавірусу різних виробників для формування більш стійкого імунітету до коронавірусу, зокрема, штаму "Дельта". Так, вакцинованим після першої дози Sinovac можуть вводити другу AstraZeneca.

Про це повідомляє ВВС.

Так, медичним працівникам будуть вводити другу дозу AstraZeneca після першого щеплення Sinovac. Якщо ж є ті, хто двічі вакцинувався Sinovac, їх будуть щеплювати третім етапом AstraZeneca або Pfizer через дві-три тижні після другого уколу.

Рішення ухвалили після того, як значна кількість медиків країни інфікувалися коронавірусом після закінчення повного курсу вакцинації.

Пояснюється дозвіл на змішування вакцин різних виробників заявами медиків, які стверджують про поліпшення таким чином захисту від штаму "Дельта" і створення високого рівня імунітету проти коронавірусу.

Наразі AstraZeneca є єдиною іншою вакциною, доступною в країні, і незабаром має з'явитися препарат від Pfizer / BioNTech.

Нагадаємо, комітет з вакцинації Німеччини рекомендував усім, хто отримав першу дозу COVID-вакцини від AstraZeneca, перейти на ін'єкції препаратами від Pfizer або Moderna для кращого захисту від коронавірусу.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація