Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді ламають голови над тим, як визволити заблокованих у печері футболістів раніше вересня

Губернатор провінції не хоче чекати завершення сезону дощів.

Десять днів без їжі і світла провела дитяча футбольна команда в очікуванні порятунку в затопленому підземеллі Тхам Луанг у Таїланді. Дивом є те, що 12 хлопців разом із тренером знайшлися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Днями і ночами загублену групу дітлахів шукали рятувальники з різних країн. Дайвери доправляють відрізаним від світу знайдам їжу і питну воду. "Сьогодні найкращий день! Я так довго чекала на свого сина, я вже почала сумніватися, що вони зможуть вижити у печері", - радіє новині про знайдення всіх дітей мати хлопчика Айкарн Вібунрунреунг.

ВідеоЮні футболісти та тренер живі, але досі у пастці. Подробиці рятувальної операції у Таїланді

12 юних футболістів та їхнього тренера вже другий день поспіль намагаються врятувати у Таїланді. Десять днів тому діти з наставником були на екскурсії у печері в той момент, коли ту залило водою. Надії на те, що люди не загинули, майже не лишалося. Втім, напередодні їх знайшли. Живими, але у пастці - вода заповнила всі входи та виходи. На операцію рятувальники мають лише три дні, адже потім знову підуть дощі.

Юні футболісти та тренер живі, але досі у пастці. Подробиці рятувальної операції у Таїланді

До дітей у пастці тільки нині дісталися медики. "Ми відправили їжу, енергетичні добавки. Базові ліки – аби уникнути інфекційних захворювань та вгамувати біль", - розповів губернатор провінції Чіанг Рай Нарунгсак Осотанакон. Журналісти, батьки та рятувальники від входу до печери не відходять ані на крок, але до радісних обіймів зустрічі ще дуже далеко. З печер постійно відкачують воду – по 10 тисяч літрів щогодини, але прогнози невтішні, бо найближчими днями регіон знову заллє дощами. Сезон злив закінчиться лише за кілька мІсяців, і не виключено, що весь цей час хлопцям доведеться лишатися у пастці. "Я не знаю, скільки днів їм ще доведеться бути у печері, перш ніж їх виведуть назовні. Ми щось придумаємо, бо ж не можемо чекати до вересня, доки вода спаде сама", - пообіцяв Осотанакон.

Рятувальники пропонують вчити юнаків дайвінгу, аби ті змогли пропливти між затопленими камерами печери та не чекати сприятливої погоди. Але до виходу близько двох кілометрів бруду та каламутної води. До того ж, є інформація, що жоден з юнаків плавати не вміє. Лікарі та дайвери побоюються, що для цих хлопців такий порятунок аж надто небезпечний.

Кореспондент ТСН Олександра Мишкіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції