Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді лікарі успішно протестували новий метод лікування коронавірусу

Медики кажуть, що їм вдалося вилікувати пацієнтку.

Поєднання препаратів від ВІЛ та грипу виявилося ефективним у лікуванні коронавірусу 2019-nCoV, пише CNN із посиланням на МОЗ Таїланду. 

Повідомляється, що медик лікарні Раджавіті в Бангкоку Кріансак Атіпорнваніч лікував 71-річну пацієнтку з Китаю комбінацією препаратів проти ВІЛ "Лопінавір/Ритонавір" та значних доз озельтамівіру, призначеного для лікування грипу.

"Я лікував пацієнтку у важкому стані, і результат був дуже задовільним. Стан пацієнтки покращився дуже швидко: протягом 48 годин. І результат тесту також змінився від позитивного до негативного протягом 48 годин", - сказав Атіпорнваніч.

Медик додав, що останній лабораторний тест показав, що у дихальній системі пацієнтки немає сліду вірусу.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 88 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції