Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді на курорті австралійка зафільмувала смертельне падіння свого чоловіка з 70-метрової висоти

Чому сталася трагедія – ніхто точно пояснити не може.

На популярному таїландському курорті Пхукет загинув австралієць. Він скористався пропозицією місцевого туроператора й піднявся над островом на параплані, але вже на 12-й секунді політ перетворився на падіння, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На відео він був за крок до своєї мрії – усміхнений та трохи схвильований. Вже за кілька хвилин 70-річний австралієць Роджер Джон Хассі готувався побачити з висоти пташиного польоту краєвиди Пхукета. Його дружина фільмувала кожну секунду омріяного лету й, як виявилося, смерть власного чоловіка. Він плюхнувся у воду з 70-метрової висоти. Відпочивальники одразу ж кинулися чоловікові на допомогу, він іще дихав. Постраждалого навіть устигли відвезти до лікарні, але врятувати життя не вдалося.

Відео На популярному таїландському курорті загинув австралієць під час туристичних розваг

"Я сказав, йому триматися за передню частину "підвіски" параплана, але він узявся за застібку", - пояснює причини трагедії інструктор Рангрой Рекчіп. Він запевняє, що ремені прив'язав ретельно й перед польотом усе перевірив. Поліція заарештувала інструктора та кермувальника катера. "Ми розслідуємо справу за недбальство, та цілком ймовірно, що винним у трагедії могла бути жертва. Можливо, він нервувався та випадково розстібнув захисну застібку", - каже правоохоронець Пічай Сонмуанг.

Кілька місяців тому на цьому самому курорті загинула 20-річна австралійка. Обставини трагедії були майже такі ж, але досі ніхто не покараний.

Кореспондент ТСН Мар'яна Зінковська

Залиште свій коментар

Вибір редакції