У Таїланді прихильники опозиції штурмують будівлю уряду

Близько 20 тис людей рвуться до будівлі Ради міністрів, вимагаючи відставки прем'єра і його кабінету. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Бангкоку проходить багатотисячна антиурядова акція. Більше 20 тисяч демонстрантів оточили резиденцію прем'єр-міністра Таїланду Абхисата Ветчачиви, вимагаючи відставки уряду. Серед мітингуючих лунають заклики узяти урядову будівлю в облогу.

Акція організована прихильниками екс-премьера Таксина Чинавата. Ініціатори акції протесту вважають, що представники нинішнього кабінету міністрів прийшли до влади незаконним шляхом. Вони також вважають, що влада розробила програму надання допомоги бідним верствам населення з тим, щоб відвернути увагу громадськості від складних внутрішніх проблем.

В середу командуючий армією Таїланду генерал Анупонг Паочинда заявив, що "військові зроблять все можливе, щоб не допустити сутичок маніфестантів з поліцією". В той же час, він не виключив, що "це буде наймасовіша демонстрація з кінця 2008 року". Коли у грудні  нинішній кабінет міністрів прийшов до влади на хвилі подібних багатотисячних акцій протесту.

Нагадаємо, піком повстання тоді стало захоплення столичних аеропортів: опозиціонери утримували їх більше тижня повністю паралізувавши повітряне сполучення і змусивши Конституційний суд відправити тодішнього прем'єра Вонгсавата у відставку. Новим прем’єром Таїланду став лідер опозиції. За Абхізіта Ветчачиву проголосували 235 депутатів. Проте вже тоді понад 200 незадоволених  заблокували доступ до будівлі тайського парламенту і закидали автомобілі деяких парламентаріїв цеглою.

Читайте також:

Прем'єр Таїланду йде у відставку

Тисячі туристів застрягли у Таїланді

В столиці Таїланду проходить демонстрація

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: