Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді призупинили рятувальну операцію дітей, яких хочуть визволити із печери

Рятувальники все ще не вирішили, як підняти дітей на поверхню.

Рятувальну операцію дитячої футбольної команди і тренера, яких виявили дайвери в таїландській печері, призупинили щоб створити усі умови для безпечної евакуації.

Як передає "Радіо свобода", представники влади кажуть, що хочуть бути на 100 відсотків впевнені, що зможуть евакуювати підлітків без шкоди для їхнього здоров'я.

Нині стан всіх дітей задовільний, хоча вони і трохи виснажені.

ВідеоУкраїнські дайвери допомагають рятувати підлітків з печери в Таїланді

Серед рятувальників, які намагаються дістати дітей з печери в Таїланді, є українці. Двоє волонтерів прибули туди, щоб допомогти тамтешнім військовим. Саме вони вчили тайських морпіхів пірнати у складних печерних умовах. Тепер - коли вже дітей знайшли - за справу взялися місцеві рятувальники. 

Українські дайвери допомагають рятувати підлітків з печери в Таїланді

"Рятувальники все ще не вирішили, як підняти дітей на поверхню. Футбольну команду і тренера виявили військові дайвери в чотирьох кілометрах від входу в печеру. Щоб вибратися звідти, потрібно плисти по вузьких коридорах під водою. Школярі, які виросли в гірському районі, не вміють плавати. Представники влади кажуть, що хочуть бути на 100 відсотків впевнені, що зможуть евакуювати підлітків без шкоди для їхнього здоров'я", - інформує видання.

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції