Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді розпочалась остання фаза операції із звільнення застряглих у печері дітей

Сьогодні планується врятувати чотирьох дітей та їхнього тренера – останніх, які досі під землею.

У вівторок у Таїланді розпочалась остання фаза рятувальної операції із звільнення застряглої у печері дитячої футбольної команди. Сьогодні планується звільнити останніх чотирьох дітей та тренера – єдиних, які досі перебувають під землею.

Про це заявив голова рятувальної місії, чиновник Наронгсак Осоттанакорн, передає Reuters.

"Всі п'ятеро сьогодні будуть звільнені одночасно", - заявив він.

За його словами, 19 дайверів вже вирушили до печери з дітьми.

Нагадаємо, 2 липня в тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живими дитячу футбольну команду. Дванадцять підлітків, старшому з яких 16, і їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель в місті Чіанг Рай. Подорож дітей перервала злива, припускають - саме негода і вода, яка залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

Певний час влада спільно з усіма службами прораховувала різні варіанти порятунку дітей: від свердління отворів у гірській породі до найгіршого – очікування до осені доки не зійде вода та протягом цих кількох місяців забезпечувати дітей необхідними речами. Однак врешті-решт зупинились на варіанті із підводним плаванням – і 8 липня розпочалась рятувальна операція.

Перший етап операції виявився вдалим – із печери витягли чотирьох дітей. Їх одразу доправили до лікарні, за словами місцевої влади, їхньому життю нічого не загрожує. У понеділок був проведений успішний другий етап операції – із печери витягли ще чотирьох дітей. Всі вони перебувають під наглядом лікарів, їм досі не дозволили побачитись із батьками.

печера, Таїланд, застрягли діти, інфографіка
ТСН.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції