У Таїланді телеканалам заборонили показувати власні передачі

Влада Таїланду заборонила регулярне телемовлення і дозволили тільки урядові передачі.

Уряд Таїланду оголосив про припинення регулярного мовлення всіх телеканалів країни і переведенні їх на особливий режим мовлення.

З такою заявою по національному телебаченню виступив прес-секретар уряду Пханітхан Ваттанаякон.

Увечері 19 травня всі телеканали перервуть регулярне мовлення і почнуть передавати виключно урядові бюлетені про хід операції по відновленню порядку в Бангкоку і інших місцях, в яких відбуваються заворушення, і передачі, рекомендовані до показу урядом.

Чиновник попросив громадськість проявити терпіння і запевнив телеглядачів, що порядок і спокій будуть відновлені в найкоротші терміни.

Він також запропонував квартальним громадам, які мають свої загони самооборони і квартальні пожежні команди, негайно зв'язатися з представниками збройних сил і поліції, щоб скоординувати дії й отримати дозволи на патрулювання своїх кварталів під час комендантської години, введеного в Бангкоку з 20:00 до 06:00 20 травня.

Представник уряду запропонував усім особам, які виїжджають за кордон або які приїжджають з-за кордону, при проходженні в аеропорт і з аеропорту мати при собі проїзні і документи.

Нагадаємо, лідери опозиції Таїланду, що перебували в таборі демонстрантів у центрі Бангкока, прийняли рішення здатися владі і розпустити опозиційний мітинг, щоб уникнути подальшого кровопролиття.

Читайте також:

Лідери тайської опозиції здалися владі

Опозиція в Таїланді погодилася на переговори, щоб уникнути нових жертв

ВідеоВлада Таїланду заборонила телемовлення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: