У Таїланді відбувається референдум щодо нової конституції, яка може посилити владу військових

Багато виборців зізнаються, що мають досить обмежені уявлення про зміст запропонованого документа. 

У неділю, 7 серпня, в Таїланді відбувається референдум щодо нової конституції країни.

Про це повідомляє "Російська служба ВВС".

Як запевняє уряд країни, нова конституція буде сприяти зміцненню стабільності і відповідальності системи влади. Однак критики заявляють, що нова основний закон лише посилить владу збройних сил, зокрема через призначення членів сенату, в якому частина місць буде закріплена за військовими командувачами.

Видання зазначає, що влада заборонила агітацію перед голосуванням, а багато виборців зізнаються, що мають досить обмежені уявлення про зміст запропонованого документа. Прем'єр-міністр Таїланду Прают Чан-Оча пообіцяв провести демократичні вибори наступного року, якщо проект нової конституції буде схвалений.

Результати голосування будуть відомі 7 серпня ввечері.

Військові прийшли до влади в травні 2014 року в результаті перевороту і вимагали переписати конституцію, заявляючи про необхідність розпочати в країні нову еру чистої політики і стабільної демократії. Однак уряд Чан-Оча, який сам є відставним генералом, використовував свої повноваження, щоби забороняти акції протесту і обмежити дебати з приводу нової конституції.

Нагадаємо, що в Таїланді відсвяткували ювілей найдовшого королівського правління у світі. Тайський монарх відзначив рекордні 70 років перебування на троні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: