Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді загинув один із рятувальників, які намагаються визволити із печери дітей

Чоловік задихнувся через дефект у спорядженні.

У Таїланді біля печери, де вже два тижні з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера, помер один із рятувальників, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

38-річний Самарн Пунан раніше служив на військово-морському флоті водолазом, до рятувальної операції долучився як волонтер.

ВідеоУ тайській печері, звідки дістають підлітків, помер один із рятувальників

У тайській печері вже два тижні з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера. Самарн Пунан раніше служив на військово-морському флоті водолазом, до рятувальної операції долучився як волонтер. До печери він доставляв балони з киснем і залишав їх вздовж потенційного маршруту евакуації. Однак через дефект у спорядженні самому рятівникові не вистачило повітря - він знепритомнів. Йому надавали першу допомогу, але марно. 

У тайській печері, звідки дістають підлітків, помер один із рятувальників

До печери він доставляв балони з киснем і залишав їх вздовж потенційного маршруту евакуації. Однак через дефект у спорядженні самому рятівникові не вистачило повітря - він знепритомнів на шляху назад із печери.

Чоловіка намагалися врятувати, надаючи першу допомогу, але марно.

Діти тим часом продовжують сидіти у печері. Рятувальники поки не знайшли спосіб їх визволити.

Нагадаємо, 2 липня у тайській печері після 9 днів пошуку знайшли живою дитячу футбольну команду. Дванадцятеро підлітків, найстаршому з яких 16, та їхній 25-річний тренер загубилися в суботу, 23 червня. Хлопці пішли на прогулянку серед скель у місті Чіанг Рай. Мандрівку дітей перервала злива, припускають - саме негода та вода, що залила печеру, завадили їм вчасно вийти на світло. Підлітків розшукували вздовж всієї 8-кілометрової пастки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції