У Таїланді змія вкусила підлітка за пеніс, коли той був у туалеті

У Таїланді змія вкусила підлітка за пеніс, коли той був у туалеті

Метровий пітон сховався в унітазі.

У Таїландському місті Нонтхабурі 18-річний хлопець потрапив до лікарні після укусу змії. Плазун схопив його за пеніс у туалеті власного будинку.

Про це повідомляє Mirror.

Хлопець сидів на унітазі, коли раптом відчув пекучий біль. Він глянув до низу і побачив, як змія стиснула щелепи довкола кінчика пеніса. Юнак швидко встав, кров бризнула в усі боки, і він зі спущеними штанями побіг геть із ванної кімнати.

Шокована матір викликала медиків, які терміново доправили його до найближчої лікарні. Змія була неотруйною, тож хлопцеві наклали шви та обробили рану антибіотиками.

"Це була лише маленька змія, але її укус був настільки сильним. Я сподіваюся, що мій пеніс може відновитися", — поділився травмований юнак.

Згодом до будинку приїхали фахівці, аби розшукати змію. Та вона все ще була в унітазі. Виявилось, що хлопця вкусив метровий пітон. Його поклали в мішок і вивезли в ліс. 

"Я не знаю, як змія потрапила в мій будинок. Це могло бути через каналізацію, з'єднану з туалетом", — припустила мати.

Нагадаємо, у Дагестані (Росія) величезна змія заповзла до рота жінки, яка заснула на природі. Медики зафільмували, як її витягали.

Відео Отруйна змія вкусила 12-річного хлопчика під час відпочинку на березі річки

Отруйна змія вкусила 12-річного хлопчика у Харківській області. Разом із батьками дитина відпочивала на березі річки в невеликому селищі Васищеве. У траві підліток не побачив гадюки, яка раптово його вкусила. Хлопчика терміново доправили до харківської лікарні, де йому ввели протиотрутну сироватку. Подробиці - у сюжеті.  

Отруйна змія вкусила 12-річного хлопчика під час відпочинку на березі річки

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів