Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Таїланді знайшли тіла 11 слонів, які намагалися врятувати слоненя і загинули

Загалом загинуло 11 тварин.

У вівторок, 8 жовтня, у національному парку Кхауяй на півдні Таїланду знайшли ще п'ять мертвих слонів, які намагалися врятувати один одного, пише ABCNews.

Тіла слонів знайшли нижче за течією гірської річки, що протікає через ущелину, за допомогою відеозйомки безпілотниками. За попередньою інформацією, тварини загинули, намагаючись врятувати слоненя. Воно впало першим у прірву.

Загалом рейнджери національного парку знайшли 11 загиблих тварин, шість з яких виявили у суботу. Як повідомляють зоозахисники, це найбільша кількість одночасно загиблих слонів в історії спостережень за Пекельним водоспадом.

Наразі на території національного парку шукають ще двох слонів стада, яким вдалося вижити, але вони, ймовірно, отримали поранення. Крім того, працівники парку готуються витягати тіла загиблих слонів із ущелини, аби уникнути зараження гірської річки.

До слова, близько семи тисяч азіатських слонів залишаються в Таїланді, але близько половини з них живуть в неволі. Популяція цих ссавців в парку Кхауяй нараховує приблизно 300 особин.

Як повідомлялося раніше, більше сотні моржів загадково загинули, зірвавшись зі скелі. Жахливі кадри цього вдалося зняти - вони одразу ж привернули увагу вчених, які тепер сперечаються про причини "суїциду". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції