У Тбілісі допитують танкістів-заколотників

Командир заколотників вже зізнався, що за гроші повинен був вести танки на Тбілісі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Допит учасників заколоту в Мухрованському бронетанковому батальйоні у Грузії дає перші результати: командир Мамука Горгіашвілі заявив, що отримав наказ від керівників заколоту завести техніку і маршем вирушити на Тбілісі.

"У розташування частини прийшов Коба Отанадзе (можливий організатор заколоту за версією МВС Грузії) разом з кількома цивільними особами, які поставили завдання, аби я вивів свій батальйон і вирушив на Тбілісі, де на мене чекали б народ і опозиція. Він сказав і про те, що мені заплатять велику суму грошей після виконання завдання", - сказав Горгіашвілі перед телекамерою.

Кадри із сценою допиту МВС Грузії розповсюдило в телевізійному ефірі сьогодні, 5 травня.

Окрім Горгіашвілі, МВС Грузії проводить допити близько 500 військовослужбовців, у справі про заколот у танковому батальйоні в Мухровані затримано також 13 цивільних осіб.

Про це йдеться в заяві міністерства внутрішніх справ.

Прізвища затриманих наразі не повідомляються.

Місцеве телебачення повідомляє, що перед початком дізнання з військовослужбовцями зустрівся президент Грузії.

"Краще сказати мені. Зараз ви будете давати свідчення прокурору, і краще поговорити зі мною, вашим головнокомандуючим", - сказав Михайло Саакашвілі.

За словами президента, йому цікаво, від кого чекав допомоги батальйон через два дні. Згідно із заявою Саакашвілі, в розмові з ним командир бригади Мамука Горгіашвілі згадував, що заколотники повинні були протриматися два дні.

Нагадаємо, сьогодні, 5 травня, МВС Грузії оголосило про розкриття спроби військового перевороту і заарештувало кількох вищих офіцерів Міноборони країни.

Незабаром після цього військовослужбовці бронетанкового батальйону ВС Грузії, розквартированого в містечку Мухровані, зчинили заколот. Після того, як Саакашвілі провів переговори з бунтівниками, заколот на військовій базі був зупинений.

Президент Грузії вимагає від міністра внутрішніх справ ретельного розслідувати заколоту в Мухровані, "дістати з-під землі і покарати за законом" усіх винних у його організації.

Читайте також:

Грузинський бронетанковий батальйон оголосив непокору владі

Китай ввів у Тибеті військовий стан

Бунтівних прикордонників у Бангладеш стратять

Турецька поліція заарештувала підозрюваних в спробі перевороту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: