У Тбілісі поліція розігнала ветеранів, які оголосили голодування

Ветерани Абхазької війни і війни в Південній Осетії оголосили голодування, але акція була розігнана, - з чуток, за особистим наказом Саакашвілі.

Грузинські правоохоронці розігнали акцію протесту ветеранів Абхазької війни, яка проходила 3 січня в Тбілісі біля Меморіалу героям, які загинули за цілісність країни.

За даними місцевих ЗМІ, кількох людей затримали. "Сюди прийшла поліція та із застосуванням сили вигнала ветеранів. Як мені відомо, затримано кілька ветеранів. В усякому разі, я бачив, що їх посадили до поліцейських машин. Ми уточнюємо їхню долю" – розповів один з лідерів "Вільних демократів" Зураб Абашидзе, який був біля меморіалу.

Абашидзе вважає, що розгін акції пов'язаний з особистим наказом президента Грузії.

"За декілька годин до розгону акції тут проїхав Михайло Саакашвілі. Вочевидь, йому не сподобався протест ветеранів, і він зажадав розігнати акцію, чим ще більше образив ображену честь ветеранів" - сказав політик.

Ветерани Абхазької війни і війни в Південній Осетії у Тбілісі проводили голодування з вимогою до влади звернути увагу на їхні проблеми, зокрема відновити побутові пільги, скасовані деякий час тому.

У голодуванні, оголошеному 27 грудня, брали участь двадцять осіб, які зустріли Новий рік у спальних мішках, перед Меморіалом загиблим за територіальну цілісність Грузії. Ветерани збиралися припинити акцію голодування до кінця тижня, 6 січня.

Читайте також:

Саакашвілі звинуватив Росію в тероризмі

У школах Грузії запровадили уроки пам'яті жертв Голодомору

Влада Грузії відмовилася відзначати річницю Революції троянд

Грузія зняла серіал про "радянських і російських окупантів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: