У Тегерані стратили чоловіка, який зарізав свого суперника на любовному фронті

Суд визнав іранця винним у навмисному вбивстві. Кілька місяців тому він серед білого дня на очах у численних очевидців завдав кілька ножових поранень своєму суперникові по любовному трикутнику.

У Тегерані був повішений 32-річний іранець Якуб Алі Джафарі, який отримав прізвисько "вбивця на площі Йю". Страта проводилася публічно на одному з перехресть у столичному районі Саадатабад.

Суд визнав Джафарі винним у навмисному вбивстві. Кілька місяців тому він серед білого дня на очах у численних очевидців завдав кілька ножових поранень своєму суперникові по любовному трикутнику. Після цього озброєний ножем вбивця деякий час не дозволяв нікому наблизитися до своєї жертви для надання допомоги. Злочинець був затриманий на місці злочину - на столичній площі Йю.

Вирок був приведений у виконання сьогодні о 06:30 ранку. Незважаючи на ранній час, за екзекуцією спостерігали кілька тисяч осіб. Іранське телебачення провело вибіркове опитування серед глядачів. Всі вони одностайно підтримали винесений вирок і діюче в країні законодавство. "Саме так і має бути", - заявив перед телекамерою чоловік середніх років.

Іранське законодавство відрізняється крайньою жорсткістю і базується на шаріаті - зведенні правил поведінки в ісламському суспільстві. Стратою через повішення караються тяжкі злочини, в тому числі вбивство, збройний грабіж, викрадення людей, згвалтування, торгівля наркотиками, гомосексуалізм та інші.

Нерідко екзекуції проводяться публічно. За даними західних джерел, в Ісламській Республіці щорічно приводяться у виконання близько 200 смертних вироків.

Читайте також:

Польща засудила неонациста, який вкрав напис з Освенціму

На Кубі скасували останній смертний вирок

У США вперше за 200 років відбувся суд над піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: