У тезки екс-охоронця Путіна знайшли квартиру вартістю 500 млн рублів

Вартість квартири перевищує його власні доходи і доходи його дружини.

Тезка губернатора Тульської області та колишнього охоронця президента Росії Олексія Дюміна володіє розкішною квартирою у центрі Москви.

Квартира площею 344 кв. м знаходиться поруч з російським Міноборони. Її вартість становить 500-700 млн рублів (8-11 млн доларів), повідомляє "Дождь".

Нерухомість була куплена в період, коли нинішній губернатор Тульської області служив в російському військовому відомстві.

До 2016 року Олексій Дюмін жодного разу публічно не звітував про доходи, але участь у виборах голови Тульської області змусила його це зробити.

Згідно з декларацією про доходи, Дюмін в 2015 році заробив понад 64 млн рублів. Він володіє земельною ділянкою, будинком, квартирою, автомобілем і двома машиномісцями. Його дружина заробила за минулий рік 42 тисячі рублів, вона володіє одним автомобілем.

Дюмін вказав, що квартиру і два машиномісця він придбав протягом останніх трьох років, але вартість угоди перевищує його власні доходи і доходи його дружини за цей час.

Згідно офіційної біографії Дюміна, він ніколи не займався бізнесом, на військову службу вступив у 1994 році. Він служив в ФСО і Службі безпеки президента, а також був ад'ютантом Путіна. Згодом він пішов працювати в Головне розвідувальне управління та брав участь в операції з окупації Криму, після чого дослужився до заступника Міністра оборони.

Голова управління прес-служби уряду Тульської області у відповідь на запит "Дождя" не стала спростовувати наявність у Дюміна елітної квартири в Москві. Вона уточнила, що губернатор надасть нову декларацію про доходи до 30 квітня 2017 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: