У Тихановської розповіли про погрози, які змусили опозиціонерку виїхати з Білорусі
Її змусили обрати власне життя.
© Associated Press
Білоруська опозиціонерка і екскандидатка у президенти Світлана Тихановська була змушена покинути територію Білорусі через шантаж силовиків, які пригрозили їй фізичною розправою.
Про це заявила речниця Тихановської Ганна Красуліна, пише tut.by.
Прессекретарка каже, що Тихановській нібито погрожували 10 серпня силовики в кабінеті голови ЦВК Білорусі, куди вона прийшла, щоби подати скаргу за результатами виборів. Її змусили обирати між власним життям і твердою позицією.
"Поїхала не сама, вона була поставлена перед дуже жорстким вибором. Цей вибір пропонував, або її діти будуть рости сиротами, або вона покине країну. Мені, наприклад, достатньо, щоб розуміти її вчинок, і в жодному разі не засуджувати", — зазначила вона.
Нагадаємо, 11 серпня Світлана Тихановська записала емоційне відеозвернення, у якому закликала білорусів "берегти себе" та заявила про рішення покинути країну. Вона сказала, що цей крок був важким.
Читайте також:
Під час останніх протестів у Білорусі затримали понад 400 осіб.
В Євросоюзі не змогли домовитися про санкції проти Білорусі: хто застосував вето.
У Білорусі не вщухають протести: силовики застосовують водомети та жорстоко затримують людей.