Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Трампа мігрантів з "грін-картами" дозволили пускати до США

Усіх, хто має посвідку на проживання, пустять до Сполучених Штатів навіть, якщо вони в'їжджатимуть із заборонених країн.

Американський наказ про мігрантів змінять заради власників "грін-карт". Тих, хто має цю посвідку на проживання, пустять до Сполучених Штатів навіть, якщо вони в'їжджатимуть із заборонених країн, йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Проблема полягала в тому, що власники "грін-карт" з мусульманських країн, що фігурують в указі, також потрапили під заборону, хоча наявність карт фактично означає дозвіл постійно проживати в США. Так, згодом в Білому домі пояснили, що власники "грін-карт" можуть потрапити в США на термін до 90 днів, подавши заявку за програмою безвізового в'їзду.

"Їм більше не потрібно подавати заявку, тому що, якщо вони легальні постійні резиденти, їм не потрібна заявка", - заявив прес-секретар Білого дому Шон Спайсер.

Зазначимо, документ, ухвалений 45-м президентом США, змінив правила видачі американських віз і для українців. Відтепер для отримання повторної візи, якщо термін попередньої сплив більш ніж рік тому, потрібно особисто з'явитися до консульства.

Дотепер оновити візу можна було у спрощеному режимі - поштою.

Нагадаємо, 27 січня президент США Дональд Трамп підписав указ про посилення перевірок іммігрантів і обмеження прийому біженців з деяких країн, де мусульмани становлять більшість населення. Станом на 31 січня з 500 тис. прибулих в США було відмовлено у в'їзді понад 700 іноземцям, але для більш ніж 1 тис. чоловік зробили виняток.

Залиште свій коментар

Вибір редакції