У США напереріз "каравану мігрантів" вишлють до кордону із Мексикою п’ять тисяч військових

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За наказом президента Трампа, на кордоні вже розгорнуто близько 2,1 тис. військових Національної гвардії США.

Адміністрація США планує залучити п'ятитисячний контингент ЗС, щоб відреагувати на загрозу масового проникнення в країну незаконних мігрантів, які прямують через Мексику до американського кордону.

Про це повідомляє USA Today.

При цьому зазначається, що за наказом президента Трампа, на кордоні вже розгорнуто близько 2,1 тис. військових Національної гвардії США.

Фотогалерея До США наближається десятитисячний караван мігрантів – Трамп обіцяє перекрити кордон (9 фото)

За останніми повідомленнями, йдеться про 7 тис. людей, які прямують з країн Центральної Америки через Мексику до Сполучених Штатів. Приблизно 1,7 тис. з них подали заяви про надання притулку в Мексиці.

Ще минулого тижня в адміністрації США повідомили, що планують відправити на південний кордон до 1 тис. військових зі складу регулярних сил. Однак, за словами чиновника, який розмовляв зі ЗМІ на умовах анонімності, зараз ця кількість зросла до 5 тис., уточнює видання.

Очікується, що війська не виконуватимуть поліцейських функцій, натомість забезпечуватимуть підтримку прикордонних підрозділів. Нацгвардія також надає допомогу прикордонникам, зокрема, щодо відеоспостереження за кордоном, а також спрямування патрулів до окремих ділянок.

ВідеоМігранти відмовились від пропозиції мексиканського президента надати їм роботу

Караван латиноамериканських мігрантів, попри пропозицію мексиканського президента надати їм роботу, продовжує йти до США. Більшість біженців кажуть, що на батьківщині їх чекає лише бідність. До такої пропозиції Енріке Пенья Ньєто вдався, щоб владнати відносини зі Сполученими Штатами. 

Мігранти відмовились від пропозиції мексиканського президента надати їм роботу

Як повідомлялося, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що його країна припинить фінансову допомогу Гондурасу, якщо потік мігрантів звідти не завершиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції