У Трампа не виключають відмови США від нормалізації відносин з Кубою

Мовляв, главі Куби Раулю Кастро потрібно задовольнити ряд умов для нормалізації відносин між країнами.

Після смерті Фіделя Кастро стало відомо, що новообраний президент США Дональд Трамп може відмовитися від курсу на нормалізацію відносин з Кубою, якщо Гавана не піде на певні поступки.

Про це заявив голова національного комітету Республіканської партії, майбутній керівник апарату співробітників Білого дому Рінс Прайбас, - повідомляє Fox News.

За його словами, главі Куби Рауля Кастро потрібно задовольнити ряд умов для нормалізації відносин між країнами. Гавана повинна буде відкрити ринки, забезпечити свободу віросповідання і покласти кінець іншим порушенням прав людини.

"Позиція Трампа щодо цього питання гранично ясна... Нам потрібна більш вигідна угода", — підкреслив Прайбас.

При цьому він утримався від коментарів щодо того, чи Трамп анулює рішення Обами, що стосувалися Куби.

Нагадаємо, що Рауль Кастро в останні роки прагне проводити більш відкриту політику, ніж його старший брат Фідель: у березні відбувся перший візит на острів американського президента за останні 88 років.

Комуніст Фідель Кастро. Життя кубинського лідера у фото

На Кубі помер непримиренний революціонер Фідель Кастро

Він прожив дев'яносто років, переживши десятки замахів та пересидівши 9 президентів США. Кастро бачив падіння Радянського Союза, але не відступився від своїх ідей. Він будував на острові комунізм, переживаючи замахи і на своє життя, і на життя свого режиму. У цей день про нього згадують як друзі, так і вороги.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: